Přihláška

Navigace: Formulář pro přihlášku | Kontrola stavu přihlášky

Pravidla využití

PřihláškaMetaVO je virtuální organizace pro zaměstnance a studenty akademických a výzkumných institucí v ČR. Uživatelé registrovaní v MetaVO mají možnost bezplatného využití výpočetní a úložné kapacity a řady aplikačních programů.

Před vyplněním přihlášky se seznamte s podrobnými pravidly využití.

Používání MetaCentra je zdarma, podmínkou členství je souhlas s pravidly, uvádění poděkování v publikacích (technické zprávy, odborné články) a dodání výroční zprávy. 

Podání přihlášky

Podat přihlášku k členství můžete po kliknutí na odkaz Formulář pro přihlášku v menu. Ve formuláři uvedete údaje o své osobě a zvolíte si uživatelské jméno (login) a heslo.

Stav přihlášky si můžete kontrolovat po kliknutí na odkaz  Kontrola stavu přihlášky.

Součástí přihlášky je prokázání příslušnosti k akademické instituci v ČR. Pro ověření využíváme České akademické federace identit eduID.cz. Na výběr je více možností:

Pokud chcete využívat rovněž služby MetaCloud, vyplňte standardní přihlášku do MetaCentra: Formulář pro přihlášku

Heslo

MetaVO je jednou ze služeb e-infrastruktury pro výzkum a vývoj ČR e-INFRA CZ. Zvolené jméno a heslo slouží jako jediné centrální heslo umožňující jednotný přístup ke všem službám e-INFRA CZ.

Volte dostatečně netriviální heslo, nikam jej nepište a nesdělujte jej třetí osobě ! Pokud heslo zapomenete, nastavte si nové.

V případě dotazů nás kontaktujte.

Poslední změna:Mon Apr 03 16:36:34 CEST 2023